LUXOR KİMYA VE TEMİZLİK MAD. İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ

2014 yılında LUXOR KİMYA VE TEMİZLİK MAD. İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Ünvanlı şirketimizi tekstil yıkama ürünleri, emprime yardımcı maddeleri, hammadde alım-satımları gerçekleştirerek firmamızı faaliyete geçirmiş olduk.2015 yılların da araç yağları, otomobil temizliği ve ev temizliği gibi ürünleri de bünyemize ekleyip alım-satım gerçekleştirmeye başladık.2016-2017 yıllarında; Çin , Güney Kore, Hindistan, gibi çeşitli ülkelerden İpek, Varak, Plastik, Boya Hammaddesi gibi ürünleri ülkemize getirip satış skalamızı genişlettik, aynı zamanda gerekli tüm izinler ve belgeleri tamamlayıp otomobil temizleme ve evsel temizlik ürünleri üretimine başladık, ürünlerimiz çoğaldıkça plastik atıklarımız çoğaldı ve geri dönüştürülebilen veya dönüştürülemeyen atıkların doğaya, denize, yer yüzündeki tüm canlılara verdiği zararları görmezden gelemedik. Dünyaya, ülkemize ve gelecek nesillerimize daha faydalı olabilmek adına kalan plastik atıklarımızı çevreye-doğaya zarar veren bir çöp olarak değil geri dönüştüğünde nasıl faydalı hale getirebiliriz verdiği zararları nasıl minimuma indirebiliriz diye çalışmalara başladık.

2018 yılında çalışmalarımız tamamlanmış ve geri dönüştürülebilen ya da dönüştürülemeyen tüm atıkları, geri kazandığımız bir makine tasarladık. Bu tasarıda Makine Mühendisimiz, Çevre Mühendisimiz Kimya Mühendisimiz ve arge ekibimiz ile çalışmalara başladık.
2019 yılında internet satışarı yaptığımız platformlarda ürün skalasını genişleterek 1.700 adet ürün sayısına çıkarttık.
3M markasının iş güvenlik grubu, scotch brite , command, post-it , motul markasının araç bakım yağları gibi bir çok ürünümüz bulunmaktadır.
Yine farklı markalarda; cilt kremleri, yaşlanma karşıtı bakım ürünleri, çeşitli yazlık terlikler, kolonya, dezenfektan, cilt ve saç sabunları, şampuanlar dahil olmak üzere ürün skalamızın genişliği ile istediğiniz tüm ihtiyaçları tarafımızdan karşılayabilir, aynı gün kargo imkanıyla Türkiye’nin her noktasına iletebiliriz.
2020 yılında ise uzun süren oluşum denetim süreçleri sonunda 24.09.2020 tarihinde KARABÜK ÜNİVERSİTESİ TEKNOKENT’e şirket olarak kaydımız alınmış olup üniversitenin de desteği ile projemizi geliştirip gerekli olan tüm ekipman ve evrakları ortak bir çabayla tamamlayıp projemizi sonlandırıp kullanıma sunmayı kısa sürede odaklıyoruz.

Ürünlerimizi kendi çalışmamız olan Google play ve app Store’dan ücretsiz olarak LUXOROTOMARKET adlı uygulamamızı indirebilir veya diğer satış yaptığımız; www.luxorotomarket.com, TRENDYOL, HEPSİBURADA, GİTTİGİDİYOR, AMAZON, N11 gibi çeşitli sitelerden kendi mağazalarımız aracılığıyla satışa sunmaktayız istediğiniz yerden temin edebilirsiniz.

Bugün geldiğimiz noktada 1 idari binamız, 1depo-antrepo, 1 makine, kimya imalat fabrikamız, 1 şubemiz ve 1 mağazamız ile hizmet vermekteyiz.

Şehir içindeki hammadde siparişlerimizi kendi araçlarımız ile sevk ederek müşterilerimize zahmetsiz temin sağlamaktayız.
Kısa zamanda geldiğimiz bu noktadan yaptıklarımızdan ve yapacaklarımızdan dolayı gurur duyuyoruz.

Giderek gelişmeye, büyümeye ve ülkemiz için faydalı işler yapmaya devam edeceğiz.